Czy Towja konkurencja ma więcej klientów?


CHCESZ TO ZMIENIĆ?
Zastosuj najskutecznijszą formę reklamy. Reklamuj się w internecie.

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach intenetowych

Jak się pozycjonuja strony?

Jeżeli trafiłeś na tę stronę zapewne znasz korzyści jakie prznoszą wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Jeżeli chcesz jeszcze raz to sobie przypomnieć, zapraszam do przeczytania artykułu reklama w internecie. Pozycjonowanie strony w wyszikwarkach jest czasochłonne i często wymaga wielu zabiegów, ale zawsze się to opłaca, bo pozwala zwiększyć zyski w firmie. Proces ten można podzielić na 3 etapy:

1) Analiza słów kluczowych

Jest to pierwszy etap w którym analizujemy oferowane przez Ciebie usługi oraz dobieramy do nich słowa kluczowe - słowa , które są wpisywane przez użytkowników w wyszukiwarkę. Bierzemy pod uwagę specyfikę branży, popularność słów kluczowych, czyli ilość zapytani kierowancyh do wyszukiwarki przez użytkowników w skali miesiąca oraz siłę konkurencji. Opierając się na tych parametrach oraz naszym doświadczeniu przy pozycjonowaniu innych stron przedstawiamy ofertę słów kluczowych, które powinny w największym stopniu zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej. Na tym etapie każde słowo kluczowe jest wyceniane. Wycena jest robiona dla pierwszej pozycji Twojej strony na dane słowo kluczowew skali miesiąca. W misiącu w kórym słowo kluczowe nie znajdzie się na pierwszej pozycji tylko na niższej zapłacisz odpowiedni mniej. Zapoznaj się z cenami pozycjonowania w formie tabelki procentowej. Zatem płacisz tylko za osiągnięte pozycje, nie ma ryzyka, że przepłacisz za usługę, która nie przyniesie efektu.

2) Optymalizacja kodu strony

Bardzo znaczącym współczynnikiem wpływającym na pozycje strony w wynikach wyszukiwania jest treść, którą strona zawiera oraz kod strony. Dlatego pierwszym etapem współpracy jest optymalizacja treści i kodu strony. Jak wybierzesz z przedstawioncyh przez nas słowa kluczowe i podpiszemy umowę, my przystapimy do optymalizacji strony. Jest to jednorazowy zabeig, którego efekty będziesz obserwować także po zakońćzeniu usług pozycjonowania. Otrzymujesz go gratis do usługi pozycjonowania. Na tym etapie będziesz nam zapewnić dostęp do serwera i kodu strony, co jest niezbędne przy wrpowadzaniu zmian. Dzięki temu będziesz miał dobrze zoptymalizowaną stronę.

3) Osiągnięcie najwyższej pozycji

Na tym etapie my zajmujemy się promocją strony w ten sposób, żeby osiągnęła pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania. Ty w tym momencie już tylko obserwujesz wzrost pozycji na co miesięcznych otrzymywanych od nas raportach i cieszysz się z coraz większej liczby klientów.